Menu

הרמת עפעפיים לגברים

למראה רענן יותר ושיפור הקריירה

במהלך השנים, רבים מהגברים חווים תופעה של החלשות השרירים בעפעפיים העליונים והתעייפות תאי העור. מה שגורם לעיתים להיווצרות עור נפול או עודף מעל העיניים. לעומת רבות מהשפעות הגיל הניתנות לשיפור בעזרת אורך חיים בריא וספורט, את התופעה הזו לא ניתן לשפר ללא הליך ניתוחי. לכן, אם הנכם מעוניינים לרענן את המראה שלכם ולהיראות צעירים יותר כדאי לחשוב על ניתוח להרמת עפעפיים לגברים.

ניתוח להרמת עפעפיים הוא אחד הניתוחים היותר פופולאריים בקרב גברים. בין אם מסיבות אסתטיות או מסיבות רפואיות. אחת הטענות הנפוצות בקרב הגברים היא בעיית הראייה. העפעפיים הצונחות מקשות על הראייה וגורמות לעין מאומצת. ניתוח להרמת העפעפיים פותר תופעה זו על ידי מניעת החסימה של שדה הראייה והפחתת משקלו של העפעף על העין. ההקלה על העין היא עצומה ומורגשת מיד לאחר הניתוח.
סיבה נפוצה נוספת בקרב גברים הפונים לניתוח גברים היא אסתטית. גברים הסובלים ממראה תמידי של עיניים עייפות רוצים מראה רענן צעיר יותר. בעזרת ניתוח פשוט הגברים מרגישים משמעותית טוב יותר ונהנים ממראה קליל יותר ומתחושה טובה יותר. תגובות מטופלים רבים לאחר הניתוח מביעות לרוב תחושת הקלה והרגשה כי “סוף סוף אני נראה כמו שאני מרגיש”

סימון ניתוח עפעפיים לגברים

ניתוח הרמת עפעפיים לגברים הוא הליך פשוט וההתאוששות ממנו קצרה מאוד. רבים מהמטופלים חוזרים לעצמם תוך יום או יומיים ממועד הניתוח. אין ספק כי זהו אחד מהפתרונות היעילים ביותר למראה צעיר יותר.
חשוב לדעת כי לא כולם מתאימים לניתוח להרמת עפעפיים מסיבות שונות כגון מבנה ארובות העיניים או מחלות מסוימות. לכן, יש לבדוק היטב עם הרופא שלכם את ההתאמה לניתוח לפני ביצועו. סקרנים לראות איך תראו לאחר ניתוח להרמת עפעפיים? מעוניינים לקבל חוות דעת מקצועית?
אל תהססו, שלחו מייד תמונה ברורה של עיניכם וקבלו הערכה מקצועית על ידי ד”ר יפימוב- ללא כל התחייבות!

ניתוחי עפעפיים לגברים – מגמה בעלייה

בשנים האחרונות אנו עדים לטרנד חדש של גברים הפונים לניתוחים פלסטיים. מחקר חדש שנערך בארצות הברית מצביע על עלייה ממוצעת של כשני אחוזים בניתוחים פלאסטיים לגברים בשנים האחרונות הבולט בינהם הוא ניתוחי עפעפיים לגברים. בשנת 2010 לדוגמה נרשמו למעלה ממיליון ניתוחים בקרב המגדר הגברי בלבד. שוויו של שוק הניתוחים בארה”ב נע בסביבות שלושה ביליון דולרים לשנה. סכומים עצומים לכל הדעות המצביעים על העובדה שהיום יותר מאי פעם, גבר הנמצא בטווח הגילאים 40-70 פונה לניתוחי אסתטיקה.

לא רק בארצות הברית אלא גם בישראל אנו עדים לדרישה הולכת וגוברת לפתרונות ניתוחיים להשפעות הגיל. בעידן שבו המראה החיצוני הינו בעל חשיבות רבה, אין זה מפתיע כי חל שינוי בתפיסת עולמם של הגברים לגבי ניתוחים פלסטיים. מה שבעבר היה מיוחס לנשים בלבד, נהוג היום יותר ויותר בקרב גברים אשר מחליטים לעשות מעשה ופונים לפתרונות פלסטיים.

מגמה זו איננה מפתיעה כלל וכלל היות והצורך להיראות צעירים ויפים יותר משותף לשני המגדרים בטווח גילאים דומה. אין סיבה שהנשים תיראנה מטופחות וצעירות לגילן והגברים ירגישו את גופם משתנה למול עיניהם. לא בכדי, הרצון להראות חיוני וצעיר גם בגיל ארבעים, חמישים ושישים הוביל את הגברים לחפש פתרונות. ישנן לא מעט דרכים להאט את תופעות ההזדקנות. ניתן למנות למשל ויטמינים, פעילות ספורטיבית, תזונה נכונה, מוצרים קוסמטיים ובעיקר ניתוחים פלסטיים.

הדרכים לשמירה על מראה צעיר יותר נחלקות לשני סוגים. הסוג הראשון מתייחס לכלל הפעולות העוסקות בהאטת תופעות הזקנה. הסוג השני מתייחס לפעולות תיקון של תופעות גיל שאינן רצויות. ניתוחים פלסטיים מספקים מענה ישיר לתופעות שאינן ברות תיקון ומאפשרים השגת תוצאת מראה צעיר ורענן בפרק זמן קצר יחסית לעומת אותם פתרונות טבעיים.

אחת הסיבות הרווחות לפנייתם של פציינטים לפתרון ניתוחי היא הרצון שימור הקריירה או מציאת עבודה. בשוק כה תחרותי ורווי ביקוש, החשש כי מועמדים צעירים יותר יתפסו את מקומם, הוא אחד הטריגרים הראשונים להחלטתם של הגברים לעבור הליך ניתוחי.

יש לציין כי הגברים הפונים לניתוח אינם מבקשים להראות בני 25 או 30. כל מבוקשם הוא להראות טוב יותר ממראם הנוכחי.

אחד הניתוחים הנפוצים ביותר בקרב הגברים ואשר תורמים לשיפור המראה החיצוני הינו ניתוח הרמת עפעפיים. הדבר נובע ככל הנראה מחשיבותו הרבה של מראה העיניים לתקשורת בינאישית שכן רוב הקומוניקציה בין בני האדם מבוססת מבט עיניים. לא בכדי, אחד הניתוחים השכיחים ביותר בקרב הגברים הוא ניתוח עפעפיים לגברים.

הצפי לשנים הבאות:

המחקר טוען כי בשנים הבאות תחול עלייה נוספת בניתוחים פלסטיים לגברים ומדגיש אילו מהם צפויים להיות נפוצים יותר ואילו פחות. הקטגוריות הן ניתוחי עפעפיים לגברים, ניתוחי אף, שאיבות שומן והשתלות שיער. הקדמה הטכנולוגית, הליברליות המחשבתית, הדגש הגובר על המראה החיצוני והצלחתם המוכחת של הניתוחים יגבירו את הטרנד של גברים העוברים ניתוחים פלסטיים ונראים צעירים לגילם.